Kwaterowanie uczniów w internacie odbędzie się 31 sierpnia br. (niedziela) w godzinach od 16:00 do 21:00. Czytaj więcej -->

Spotkanie stypendystów programu PKN ORLEN „Mistrzowie Chemii” i ich rodziców odbędzie się w dniu 31 sierpnia 2014 r. o godz. 14.00 w Sali Senatu (Hotel Uniwersytecki, budynek internatu).

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2014/2015 w ZS UMK GiLA odbędzie się w dniu 1 września br. w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki "Od Nowa", ul. Gagarina 37a.
- Rozpoczęcie uroczystości dla Gimnazjum Akademickiego o godz. 10.00.
- Rozpoczęcie uroczystości dla Liceum Akademickiego o godz. 11.30.

Spotkanie uczniów klas pierwszych Gimnazjum Akademickiego i Liceum Akademickiego wraz z wychowawcami odbędzie się bezpośrednio po uroczystości w wyznaczonych salach w szkole.

Najbliższe posiedzenie Rady Pedagogicznej odbędzie się w dniu 27 sierpnia 2014 r., godz. 10.00.
Posiedzenie Rady Wychowawców Internatu odbędzie się w dniu 27 sierpnia 2014 r., godz. 12.00.

W dniu 13 sierpnia br. do Częstochowy dotarła piesza pielgrzymka z Włocławka. W pielgrzymce uczestniczyła grupa naszych tegorocznych absolwentów, patrz foto -->.

Studenci Koła Naukowego Matematyków WMiI UMK odnieśli duże sukcesy na 21. Międzynarodowych Zawodach Matematycznych dla studentów uniwersytetów (IMC 2014) w Błagojewgradzie (Bułgaria). Wydział Matematyki i Informatyki UMK reprezentowali studenci: Aurelia Bartnicka - absolwentka GiLA (wyróżnienie), Bartosz Bieganowski - absolwent GiLA (nagroda trzeciego stopnia), Janusz Schmude (nagroda drugiego stopnia) oraz Daniel Strzelecki, który zdobył nagrodę I stopnia. Gratulujemy! Czytaj więcej -->

Tegoroczni trzecioklasiści Gimnazjum Akademickiego uzyskali jedne z najwyższych wyników w kraju na egzaminie gimnazjalnym. Gratulacje!
Tegoroczni absolwenci Liceum Akademickiego uzyskali jedne z najwyższych wyników w kraju na egzaminie maturalnym. Gratulacje!

Dzień 26 czerwca br. upłynął w naszej szkole pod hasłem Dnia z Wychowawcą w Gimnazjum i Liceum Akademickim. W tym dniu uczniowie mieli zorganizowane zajęcia integracyjne pod opieką wychowawców klas. Były liczne zabawy, gry, pikniki, grille. W tym dniu zorganizowaliśmy również Szkolą Galę Konkursową, podczas której zostały rozdane liczne nagrody oraz dyplomy za konkursy oraz działalność charytatywną na rzecz szkoły oraz środowiska lokalnego. Relacja zdjęciowa -->

*** W A K A C J E ***

Wszystkim naszym uczniom jak również całemu Gronu Pedagogicznemu życzymy udanego wypoczynku.

Zespół Kierowniczy.

W dniu 25 czerwca br. nauczyciele języków obcych zorganizowali imprezę pod hasłem Dzień Języków Obcych. W wydarzeniu uczestniczyli wszyscy uczniowie Gimnazjum i Liceum Akademickiego. Akcji towarzyszyły różnego rodzaju zabawy, konkursy, wykłady. Relacja zdjęciowa -->

Strony